Процедура продажу землі в системі Прозорро.Продажі

Інтуїтивно зрозуміла процедура аукціонів, відсутність тиску і обмеження прав, значна клієнтська база і відкритий доступ всіх бажаючих до торгів по реалізації землі – акредитована майданчик «Українській універсальній біржі» https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zemelni-auktsiony-osoblyvosti-protsedury-na-prozorroprodazhi/ робить цю процедуру нескладної, прозорою і вигідною.

Покращена процедура реалізації земельних паїв на майданчику «Українська універсальна біржа» діє на ринку з 1997 року – організація активно бере участь у формуванні економіки держави. З 2016 р майданчик отримав акредитацію у Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства. Кожен день тут з успіхом проводяться торги з продажу і здачі в оренду активів, що належать державі і приватним особам, з цього випливає, що в перспективі фахівці біржі змінять продаж землі в швидкий і дуже дохідний процес. Пройдіть реєстрацію на нашому сайті, прийміть участь в онлайн торгах і станьте переможцем лота.

Особливості проведення торгів

Торги, які проводяться в системі Прозорро є повністю чесні. Будь-який громадянин може купити або продати землю в недалекому майбутньому без будь-яких сірих схем і за ринковою вартістю.

Таке нововведення дає можливість стежити за проведенням аукціонів. Всі учасники проходять реєстрацію, перевіряється документація і після цього людина може продавати або купувати землю. Реалізація земельних ділянок будуть стартувати з 1 липня 2021 року. Щоб взяти участь в торгах потрібно пройти реєстрацію на одній з сайтів Прозорро, наприклад, «Української універсальної біржі».

GEDSC DIGITAL CAMERA

Біржа гарантує чесне проведення все торгів. Досвідчені фахівці УУБ допоможуть при виникненні проблем. Якщо виникне питання, то співробітники біржі завжди допоможуть їх вирішити. Якщо ви просто хочете вникнути в суть торгів, то можете стежити за проведенням аукціонів. Адже все торги відкриті і стежити за їх ходом може кожен бажаючий.

Більшість людей очікували, що запрацює ринок землі і цей момент настане дуже скоро. Завдяки таким реформам багато хто зможе реалізувати свої плани по реалізації землі, які раніше були неможливі. Це рух вперед, яке допоможе розвивати економіку держави.

Щоб запропонувати свою земельну ділянку на цій платформі, вам потрібно легко представити себе продавцем та зареєструватися на українській енергетичній біржі. Все це має зробити гарантований депозит, і дозволено контролювати, як люди роблять свої ставки, і все це буде абсолютно прозоро, а торги будуть примітивними, і поки не буде переможця, незрозуміло, хто встановлює ціна. Тепер кожен може взяти участь у прозорих аукціонах.

Опубликовано в рубрике Блог