Що потрібно знати про реалізацію арештованого майна в ПроЗорро

Лоти з арештованим майном, які можна легко знайти на будь-якому акредитованому електронному майданчику – це один з прогресивних напрямків в електронних торгах. За останній рік популярність арештованого майна на торгах збільшилась в десятки разів і є багато причин, що активно сприяють такій тенденції.

Перш за все, так лоти можна назвати популярними по таким причинам. як:

 • Доступність – взяти участь в таких торгах може будь-хто, починаючи з фізичної особи та закінчуючи великими підприємствами;
 • Вибір лотів – на сьогодні, на електронних майданчиках можна знайти саме різне майно, це може бути як звичайна електроніка, так і досить цінна нерухомість, яку можна активно використовувати для ведення комерції діяльності;
 • Прозорість – всі користувачі, що подають свою заявку на участь в торгах, знаходяться в однакових умовах. Відповідно, шанси на перемогу є у кожного користувача;
 • Зрозуміла критерії – всі вимоги до учасників торгів прописуються в самому оголошенні і ознайомитися з ними може кожен.

Для більш детального ознайомлення з технічними моментами, вам варто перейти сюди https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-natural-gas, де у вас буде така можливість. 

Щоб взяти участь в самих торгах, ви можете скористатись послугами української енергетичної біржі, або ж будь-якого іншого електронного майданчика, акредитованого в системі ПроЗорро.

Пошук арештованого майна у реєстрі

Одне з завдань системи ПроЗорро – це створення одного центрального реєстру, куди повинна вноситись вся інформація про об’єкти, що з певних причин були конфісковані та повернені у власність держави. 

Одна з переваг самого реєстру – це можливість заздалегідь дізнаватися про те, що через певний час на аукціону може з’явитися лот, що буде цікавим безпосередньо для вас. Відповідно, такий формат дає можливість потенційним учасникам більш серйозно підготуватися.

Що стосується теперішньої ситуації в Україні, та актуальність торгів арештованим майном тільки зростає. Користувачі зацікавлені в тому, щоб отримати справді цінне майно, яке виставляється на торги за ціною, що є набагато нижчою, якщо порівнювати її з середніми ціновими показниками.

Що стосується переваг участі в торгах арештованим майном безпосередньо на електронних майданчиках, то тут можна загострити увагу на декількох моментах, а саме:

 1. Можливість моментально дізнаватися про найбільш цікаві лоти. Для цього, ви можете налаштувати інтернет розсилку і за допомогою фільтру вказати основні критерії, яким повинен відповідати цікавий для вас лот. Таким чином, ви зможете отримати всі ці оголошення прямо на мобільний телефон;
 2. Зручність – обирати потрібно майданчик, звертаючи увагу на те, який інтерфейс на обраному вами сайті. Це дійсно важливий момент, тому що він серйозно впливає на те, наскільки зручно вам буде користуватися самим сайтом;
 3. Користувач не є прив’язаним до одного місця і може брати участь в торгах арештованим майном, знаходячись в будь-якій точці світу.

Що стосується вибору електронного майданчика – це питання, над яким користувач повинен подумати самостійно. Головне – це обирати сервіс в системі ПроЗорро, щоб бути точно впевненим в його надійності.

На що звертати увагу при виборі електронного майданчика в ПроЗорро

Не завжди достатньо перейти на сайт ПроЗорро для того, щоб швидко обрати для себе ідеальний майданчик. 

Дивлячись на запропонований перелік сервісів, користувач може не зовсім розуміти, за яким принципом йому варто обирати один з цих сервісів та які моменти краще враховувати, щоб зробити правильний вибір.

Перш за все, потрібно виконати наступні дії:

 • Перейти на кожен з майданчиків та ознайомитись з інтерфейсом – це стосується як оформлення сайту, так і зручності користування. Чим простіше він буде виглядати, тим менше часу знадобиться на те, щоб повністю в ньому розібратись;
 • Ознайомлення з відгуками – не варто забувати й про досвід інших користувачів, який може дозволить вам не допустити таких самих помилок. Варто зауважити, що самі відгуки потрібно шукати на незалежних ресурсах;
 • Функціонал – ви повинні впевнитися в тому, що на сайті є всі основні функції, які ви вважаєте для себе важливими. Мова йде про систему фільтрів, можливість налаштування розсилки та інші можливості;
 • Активність технічної підтримки – ви можете задати якесь питання, щоб дізнатися, наскільки активними є оператори.

Це лише декілька основних й найбільш простих моментів, які дозволять вам обрати справді зручний та функціональний майданчик, яким буде надалі приємно користуватися.

Ви можете знайти ще велику кількість порад, користуючись якими можна буде не допустити ще великої кількості інших помилок.

Опубликовано в рубрике Блог