Як виграти аукціон Прозорро.Проадажі

Шукайте вказівки на час початку торгівлі. У цей період часу необхідно забезпечити постійне з’єднання з Інтернетом. Будь-які угоди тривають від півгодини до години.

Організуйте свою перевагу ще до початку аукціону. Остаточним кроком кожного раунду є учасник, який подав пропозицію з особливо конкурентною цінністю. З цієї причини початкову пропозицію краще зробити більшою за початкову ціну продажу.

Відстежуйте час своєї черги. Коли прийде час для вашого приїзду, внизу екрана з’явиться форма введення ставки. У вас є три хвилини, щоб завершити свій хід. Чекайте повідомлення так, ніби «Вашу пропозицію прийнято».

Якщо до закінчення залишається лише одне коло, і ваш крок не завершений, не виходьте з аукціону. Ще є шанс на перемогу. Встановіть максимальну суму, яку ви збираєтесь витратити на отримання лота. І навіть коли ви на другому місці, ви все одно можете виграти тендерну пропозицію, якщо переможець дискваліфікований.

Не затягуйте всі документи з оплатою вартості лота для отримання дозволу. Строго встановлений термін підписання та надсилання протоколу аукціону та договору. Значно в потрібний час для завершення всіх маніпуляцій.

Конфісковані товари в системі Prozorro

Конфіскована назва речей, вилучених правоохоронними органами на митниці України – по-перше, контрабанда, яку незаконно зважують для перевезення через кордон. Це можуть бути автомобілі, телефони, побутова техніка, сигарети або дорогий фірмовий одяг.

Протягом тривалого часу таке майно було заморожене на складах, водночас в Україні митниця конфіскувала багато і мала б приносити дохід. Найближчим часом ситуація зміниться – у вересні 2019 року новообраний голова Державної митної служби оголосив, що незабаром, звичайно, кожен вилучений товар буде продаватися на цифрових платформах системи Prozorro.Sale.

Які товари є можливість купувати на конфіскованому аукціоні в системі Prozorro.Sales?

До цього часу лише одна компанія, яка фактично була монополістом, мала право організовувати електронний торг щодо українських митниць, конфіскованих товарів. Однак навіть за таких обставин досить складно знайти нових власників віддаленого майна. З технічної точки зору ціна подібного конфіскованого майна не може бути меншою за штрафні санкції, які нарахувала митниця і які в більшості випадків становлять величезну величезну суму.

Сьогодні існує дійсно хороший шанс, що система була створена, оскільки реалізація якої не була б державною власністю навіть на аукціонах конфіскованого майна через акредитовані сайти Prozorro.Sale.

Наприклад, іномарки стають особливо актуальною категорією конфіскованого майна, яке хотіли б купити багато українців. Придбати їх у разі публікації на відкритому аукціоні буде дозволено на 30% менше, ніж у салоні. Крім того, автомобілі з різними поломками незмінно необхідні на всіх видах СТО, де вони майже незмінно демонтуються на запчастини.

Айфони та телефони – цей вид конфіскованого майна на митниці в Україні, безумовно, викликає великий інтерес. Про це свідчить випадок із вилученням на митниці партії останніх одинадцятих айфонів. Такі товари, безумовно, будуть затребувані, внаслідок чого їх продаж стане ще одним джерелом надходжень до державного бюджету.

Який Закон регламентує Прозорро.Продажі?

Цей Закон містить усі необхідні дані, і його слід вивчити перед участю в аукціоні. Пізніше, після вивчення правил, дозволяється розпочинати будь-які дії на сайті та робити це грамотно. Немає необхідності щось перевіряти, спочатку потрібно зареєструватися на сайті спеціально для торгівлі і не турбуватися про те, що десь можна допустити помилку. Система розроблена таким чином, що клієнт чи продавець не можуть насправді помилитися, незалежно від того, якої вартості.

Перед самою системою стоїть головне завдання, на неї істотно легко звернути увагу. Оскільки на самому аукціоні стоїть завдання відбору тих, хто намагається якось завдати шкоди людям, або тих, хто може бути на боці корупції. У законі багато прописано, тому все, що відбувається на аукціоні, відбувається за правилами аукціону Prozorro. Клієнт може отримати можливість порівняти роботу на аукціоні та поза ним, щоб у майбутньому він зрозумів, що саме йому більше підходить і де йому набагато легше працювати, а результат буде більш ефективним. Щоб прочитати більше про тендере, перейдіть на сайт https://sale.uub.com.ua/ru/news/drovyana-produkciya-na-elektronnyh-torgah-prozorro-prodazhi

Сама суть цього аукціону – усунути немислимі масштаби корупції в Україні та запобігти можливості незаконної торгівлі будь -яким майном. Оскільки це часто трапляється там, де немає часу на роздуми і думки, і люди хочуть отримати стільки грошей, скільки дозволено, що проходить повз казначейство, а державні джерела все ще залучені, але це не нормально стосовно країни та інших країн люди, які відчувають себе обдуреними, і важливо повністю усунути такі моменти або дійсно скоротити їх до мінімуму, тоді країна почне процвітати, стане більш ефективною.

Опубликовано в рубрике Блог